Roda Al Bustan
*****
Casablanca Road, Al Garhoud, Dubai, 30880, De forente arabiske emirater
Over 130,000 hotels worldwide

Informasjon om området

Området og veibeskrivelse til hovedattraksjonene rundt Roda Al Bustan.

    Flyplasser Vis alle på kartet »

    • Dubai, United Arab Emirates (DXB-Dubai Intl.) - 2,593 f - Få veibeskrivelser »
    • Dubai, United Arab Emirates (XNB-Dubai Bus Station) - 5.08 mi - Få veibeskrivelser »
    • Sharjah, United Arab Emirates (SHJ-Sharjah Intl.) - 12.09 mi - Få veibeskrivelser »
    • Ras al Khaimah, United Arab Emirates (RKT-Ras al Khaimah Intl.) - 45.12 mi - Få veibeskrivelser »
    • Dibaa, Oman (BYB) - 61.80 mi - Få veibeskrivelser »

    Transportere

      Togstasjoner Vis alle på kartet »
      • GGICO Al Garhoud Station - 0.33 mi
      • Deira City Centre Station - 1.00 mi
      • Emirates Station - 1.37 mi
      • Al Rigga Station - 1.63 mi
      • Abu Baker Al Siddique Station - 1.78 mi
      • Oud Metha Station - 1.84 mi
      • Abu Hail Station - 1.93 mi
      • Creek Station - 2.03 mi
      • Salah Al Din Station - 2.06 mi
      • Al Qiyadah Station - 2.12 mi
      • Stadium Station - 2.32 mi
      • Al Nahda Station - 2.34 mi
      • Union Square Station - 2.34 mi
      • Airport Freezone Metro Station - 2.43 mi
      • Khalid Bin Al Waleed Station - 2.59 mi
      • Al Jaddaf Station - 2.61 mi
      • Al Qusais Station - 2.70 mi
      • Baniyas Square Station - 2.78 mi
      • Al Karama Station - 2.93 mi
      • Al Fahidi Station - 3.06 mi
      • Al Rashidiya Station - 3.21 mi
      • Palm Deira Station - 3.35 mi
      • Al Jafiliya Station - 3.44 mi
      • Etisalat Station - 3.52 mi
      • Al Ras Station - 3.53 mi
      • Al Ghubaiba Station - 3.70 mi
      • World Trade Centre Station - 3.71 mi

    Museer

      Kunstgallerier Vis alle på kartet »
      • Dubai Museum In Al Fahidi Fort - 3.18 mi
      • Dubai Museum - 3.19 mi

    Andre steder av interesse

      Golf Courses Vis alle på kartet »
      • Dubai Creek Golf & Yachtclub - 0.76 mi
      • Al Badia Golf Resort - 2.51 mi
      National Parks Vis alle på kartet »
      • Creek Park - 1.32 mi
      • Za'abeel Park - 3.16 mi
      Shopping Center Vis alle på kartet »
      • Reef Mall - 2.06 mi
      • Wafi Shopping Mall - 2.11 mi
      • Karama shopping centre - 2.61 mi
      • Burjuman Mall - 2.66 mi
      • Century Mall Dubai - 2.98 mi
      Other Vis alle på kartet »
      • Airport Terminal 1 Station - 0.50 mi
      • Deira City Centre - 0.84 mi
      • Wonderland - 1.40 mi
      • Dubai Healthcare City - 1.75 mi
      • Dubai Festival City - 1.85 mi
      • Al Ghurair Centre - 2.23 mi
      • Lamcy Plaza - 2.48 mi
      • Nadi ash Shabab - 3.04 mi
      • Gold Souk - 3.30 mi
      • Mina' al ?amriyah - 3.58 mi
      • Heritage Village - 3.73 mi
      • Mina' Rashid - 3.74 mi
Roda Al Bustan
Casablanca Road, Al Garhoud, Dubai, 30880, De forente arabiske emirater

Kan ikke få veibeskrivelse
Bytt startpunkt og destinasjon »
Se alle bildene i galleriet