Roda Al Bustan
*****
Casablanca Road, Al Garhoud, Dubai, 30880, Forenede Arabiske Emirater
Over 130,000 hotels worldwide

Placering

Område beskrivelse og anvisninger til de vigtigste attraktioner for Roda Al Bustan.

    Lufthavne Vis alle tog stationer på kortet »

    • Dubai, United Arab Emirates (DXB-Dubai Intl.) - 2,593 f - Få rutevejledning »
    • Dubai, United Arab Emirates (XNB-Dubai Bus Station) - 5.08 mi - Få rutevejledning »
    • Sharjah, United Arab Emirates (SHJ-Sharjah Intl.) - 12.09 mi - Få rutevejledning »
    • Ras al Khaimah, United Arab Emirates (RKT-Ras al Khaimah Intl.) - 45.12 mi - Få rutevejledning »
    • Dibaa, Oman (BYB) - 61.80 mi - Få rutevejledning »

    Transportere

      Togstationer Vis alle tog stationer på kortet »
      • GGICO Al Garhoud Station - 0.33 mi
      • Deira City Centre Station - 1.00 mi
      • Emirates Station - 1.37 mi
      • Al Rigga Station - 1.63 mi
      • Abu Baker Al Siddique Station - 1.78 mi
      • Oud Metha Station - 1.84 mi
      • Abu Hail Station - 1.93 mi
      • Creek Station - 2.03 mi
      • Salah Al Din Station - 2.06 mi
      • Al Qiyadah Station - 2.12 mi
      • Stadium Station - 2.32 mi
      • Al Nahda Station - 2.34 mi
      • Union Square Station - 2.34 mi
      • Airport Freezone Metro Station - 2.43 mi
      • Khalid Bin Al Waleed Station - 2.59 mi
      • Al Jaddaf Station - 2.61 mi
      • Al Qusais Station - 2.70 mi
      • Baniyas Square Station - 2.78 mi
      • Al Karama Station - 2.93 mi
      • Al Fahidi Station - 3.06 mi
      • Al Rashidiya Station - 3.21 mi
      • Palm Deira Station - 3.35 mi
      • Al Jafiliya Station - 3.44 mi
      • Etisalat Station - 3.52 mi
      • Al Ras Station - 3.53 mi
      • Al Ghubaiba Station - 3.70 mi
      • World Trade Centre Station - 3.71 mi

    Museer

      Kunstgallerier Vis alle tog stationer på kortet »
      • Dubai Museum In Al Fahidi Fort - 3.18 mi
      • Dubai Museum - 3.19 mi

    Andre steder af interesse

      Golf Courses Vis alle tog stationer på kortet »
      • Dubai Creek Golf & Yachtclub - 0.76 mi
      • Al Badia Golf Resort - 2.51 mi
      National Parks Vis alle tog stationer på kortet »
      • Creek Park - 1.32 mi
      • Za'abeel Park - 3.16 mi
      Shopping Center Vis alle tog stationer på kortet »
      • Reef Mall - 2.06 mi
      • Wafi Shopping Mall - 2.11 mi
      • Karama shopping centre - 2.61 mi
      • Burjuman Mall - 2.66 mi
      • Century Mall Dubai - 2.98 mi
      Other Vis alle tog stationer på kortet »
      • Airport Terminal 1 Station - 0.50 mi
      • Deira City Centre - 0.84 mi
      • Wonderland - 1.40 mi
      • Dubai Healthcare City - 1.75 mi
      • Dubai Festival City - 1.85 mi
      • Al Ghurair Centre - 2.23 mi
      • Lamcy Plaza - 2.48 mi
      • Nadi ash Shabab - 3.04 mi
      • Gold Souk - 3.30 mi
      • Mina' al ?amriyah - 3.58 mi
      • Heritage Village - 3.73 mi
      • Mina' Rashid - 3.74 mi
Roda Al Bustan
Casablanca Road, Al Garhoud, Dubai, 30880, Forenede Arabiske Emirater

Kan ikke få rutevejledning
Byt rundt på startstedet og destinationen »
Se alle billederne i galleriet