Roda Al Bustan
*****
Casablanca Road, Al Garhoud, Dubai, 30880, Verenigde Arabische Emiraten
Over 130,000 hotels worldwide

De omgeving

Beschrijving van het gebied en routebeschrijving naar de belangrijkste attracties rondom Roda Al Bustan.

    Vliegvelden Alle op de kaart tonen »

    • Dubai, United Arab Emirates (DXB-Dubai Intl.) - 2,593 f - Routebeschrijving »
    • Dubai, United Arab Emirates (XNB-Dubai Bus Station) - 5.08 mi - Routebeschrijving »
    • Sharjah, United Arab Emirates (SHJ-Sharjah Intl.) - 12.09 mi - Routebeschrijving »
    • Ras al Khaimah, United Arab Emirates (RKT-Ras al Khaimah Intl.) - 45.12 mi - Routebeschrijving »
    • Dibaa, Oman (BYB) - 61.80 mi - Routebeschrijving »

    Vervoer

      Treinstations Alle op de kaart tonen »
      • GGICO Al Garhoud Station - 0.33 mi
      • Deira City Centre Station - 1.00 mi
      • Emirates Station - 1.37 mi
      • Al Rigga Station - 1.63 mi
      • Abu Baker Al Siddique Station - 1.78 mi
      • Oud Metha Station - 1.84 mi
      • Abu Hail Station - 1.93 mi
      • Creek Station - 2.03 mi
      • Salah Al Din Station - 2.06 mi
      • Al Qiyadah Station - 2.12 mi
      • Stadium Station - 2.32 mi
      • Al Nahda Station - 2.34 mi
      • Union Square Station - 2.34 mi
      • Airport Freezone Metro Station - 2.43 mi
      • Khalid Bin Al Waleed Station - 2.59 mi
      • Al Jaddaf Station - 2.61 mi
      • Al Qusais Station - 2.70 mi
      • Baniyas Square Station - 2.78 mi
      • Al Karama Station - 2.93 mi
      • Al Fahidi Station - 3.06 mi
      • Al Rashidiya Station - 3.21 mi
      • Palm Deira Station - 3.35 mi
      • Al Jafiliya Station - 3.44 mi
      • Etisalat Station - 3.52 mi
      • Al Ras Station - 3.53 mi
      • Al Ghubaiba Station - 3.70 mi
      • World Trade Centre Station - 3.71 mi

    Musea

      Kunstgalerijen Alle op de kaart tonen »
      • Dubai Museum In Al Fahidi Fort - 3.18 mi
      • Dubai Museum - 3.19 mi

    Andere bezienswaardigheden

      Golf Courses Alle op de kaart tonen »
      • Dubai Creek Golf & Yachtclub - 0.76 mi
      • Al Badia Golf Resort - 2.51 mi
      National Parks Alle op de kaart tonen »
      • Creek Park - 1.32 mi
      • Za'abeel Park - 3.16 mi
      Shopping Center Alle op de kaart tonen »
      • Reef Mall - 2.06 mi
      • Wafi Shopping Mall - 2.11 mi
      • Karama shopping centre - 2.61 mi
      • Burjuman Mall - 2.66 mi
      • Century Mall Dubai - 2.98 mi
      Other Alle op de kaart tonen »
      • Airport Terminal 1 Station - 0.50 mi
      • Deira City Centre - 0.84 mi
      • Wonderland - 1.40 mi
      • Dubai Healthcare City - 1.75 mi
      • Dubai Festival City - 1.85 mi
      • Al Ghurair Centre - 2.23 mi
      • Lamcy Plaza - 2.48 mi
      • Nadi ash Shabab - 3.04 mi
      • Gold Souk - 3.30 mi
      • Mina' al ?amriyah - 3.58 mi
      • Heritage Village - 3.73 mi
      • Mina' Rashid - 3.74 mi
Roda Al Bustan
Casablanca Road, Al Garhoud, Dubai, 30880, Verenigde Arabische Emiraten

Onmogelijk om er te komen
Vertrekpunt en bestemming omkeren »
Bekijk alle foto's in de galerij